Bartek Przekopowicz reprezentant Stargardzkiego Klubu Lekkoatletycznego wystartował w 3 Białogardzkim Biegu Szlakiem Gryfa gdzie trasa biegu liczyła ponad 8 km oraz liczne przeszkody. Już na samym starcie uczestnicy biegu mieli do pokonania dystans 400m po bieżni Stadionu Lekkoatletyczne w Białogardzie z opona samochodową przerzucona przez bark. Następnie na trasie biegu organizatorzy imprezy zadbali o masę różnych przeszkód ( czołganie, wspinaczkę po linie na 4 metrową ścianę, bieg przez koryto płynącej rzeki , bieg z drewnianą belką oraz w późniejszym czasie z workiem piasku. Trasa biegu prowadziła przez malownicze okolice Białogardu i charakteryzowała się licznymi podbiegami oraz zbiegami. Uczestnicy biegu mieli do pokonania ponadto odcinek basenu pożarniczego oraz kontener z lodowatą wodą oraz ,,multiringi”. Pomimo tak ciężkiej trasy oraz licznych przeszkód Bartek wywalczył: 2 miejsce Open i 1 miejsce w kategorii służby mundurowe.

Kolejnym sukcesem może pochwalić się Sebastian Łukaszewski, bowiem w miniony weekend wystartował w  III Biegu Wilka w Łobzie.
5 km trasę biegu przełajowego Sebastian pokonał w 18:51 wywalczając 2 miejsce open.
Relacja Sebastiana:
„Powiedzieć, że trasa była ciekawa to za mało. Całkowicie terenowy leśny bieg poprzez zarośla, wystające konary drzew, stojące kałuże czy błoto.
Trasa z mnóstwem zakrętów, zbiegów i podbiegów. Pierwsze 500m przywitało startujących stromym podbiegiem po schodach na przewyższeniu 50m gdzie ledwo wspinasz się na 4.0 po czym drugi kilometr funduje Ci zbieg na 2.43! Bieg z pewnością na długi czas pozostanie w pamięci, a jeżeli warunki i organizacja pozwolą to z pewnością wrócę tam za rok! Perfekcyjnie zorganizowana impreza.”