W najbliższą sobotę 18 czerwca 2022 r. o godzinie 21:00 na ul. Szczecińskiej wystartuje XV Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Stargardu i nie tylko, do kibicowania na trasie biegu. Nic tak nie dodaje sił sportowcom jak kibice.

Zarówno przed startem jak i po biegu czas umili nam koncert Mezo

Jacek Mejer Mezo obecny na ogólnopolskiej scenie muzycznej od niemal 20 lat. Twórca takich hitów jak SACRUM, WAŻNE, KRYZYS, PO ROBOCIE czy  ANIELE. Jego twórczość to połączenie hip-hopu z popem, mądrego, uniwersalnego i pozytywnego przesłania.  Ambitny biegacz, z rekordem życiowym w maratonie 2 godziny 48 minut! Wydał 9 ogólnopolskich albumów, z czego najnowszy CREDO ukazał się w 2020 roku.

Zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym Srebrnej Premiery na festiwalu w Opolu, Superjedynki, Viva Comet czy wielokrotnie Eska Music Awards. W 2012 roku wziął udział w telewizyjnym show BITWA NA GŁOSY i doprowadził swój zespół MEZOTEAM do 3 miejsca. Współpracował m.in. z Tabbem, Kasią Wilk, Mieczysławem Szcześniakiem, Liberem czy Hanią Stach. Ukończył studia na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowe studia z psychologii pozytywnej na SWPS.