Niebawem rusza wielka akcja pn. „Wybiegajmy dzieciom uśmiech, czyli mors jak Forrest – rok biegu, dzień w dzień”. Inicjatywa ma wymiar charytatywny. Stargardzki Klub Morsów Miedwianie chce wesprzeć dwie walczące z ciężką chorobą dziewczynki – 2-letnią Kornelkę, mieszkankę Żarowa i 7-letnią Milenkę spod Warnicy.

Jeden ze stargardzkich morsów, aby ulżyć dzieciom w cierpieniu, chce podjąć się niewiarygodnego wyzwania. Postanowił biegać przez cały rok, każdego dnia na dystansie nie mniejszym niż 10 km, co powinno dać ostatecznie dystans nie mniejszy niż 3650 km.

Od dnia 17 lutego 2018 roku na fanpage’u Stargardzkich Morsów będzie można śledzić każdy dzień biegu oraz ilość wpłaconych pieniędzy. Tego też dnia, w pobliżu amfiteatru w Morzyczynie, odbędzie się oficjalne rozpoczęcie całorocznego wyzwania. Szczegóły na FB.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie akcji poprzez wpłatę pieniędzy na konto Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”: 55 1680 1017 0000 3000 1614 5263 (PLUS BANK S.A.), w tytule wpisując: „MIEDWIANIE STARGARD 7902 – Biegamy dla Milenki i Kornelki”.

REGULAMIN [PDF]
ULOTKA [PDF]