Kontynuacją akcji „Wybiegajmy Dzieciom Uśmiech”, był bieg zorganizowany 24 lutego br. w Szczecinie. „Sztafeta Uśmiechu” wokół jeziorka Słonecznego  przyciągnęła wielu ludzi dobrego serca. Nie mogło zabraknąć reprezentacji naszego Stargardzkiego Związku Weteranów Lekkiej Atletyki. Niedyspozycje zdrowotne wymusiły w ostatniej chwili improwizację składu, ale i tak pojawiliśmy się w Szczecinie. Impreza miała ciepłą rodzinną atmosferę, a prowadzący, nie kto inny jak Mariusz Malec, starał się o wyjątkową i  niepowtarzalną oprawę tej kolejnej charytatywnej imprezy.

W biegu wzięło udział ok. 300 osób, w tym wielu biegaczy ze Stargardu, co przełożyło się na sukces w postaci II miejsca na podium. W zwycięskiej sztafecie był oczywiście nasz kolega, Sebastian Szotowicz. Reprezentacja kobieca SZWLA to Izabela Świgoń, Joanna Suleja, Magdalena Krukowska oraz gościnnie Marlena Markanicz. Dystans dookoła Jeziorka Słonecznego, czyli 1,6 km każda sztafeta musiała pokonać czterokrotnie, gdyż skład sztafet był czteroosobowy. Organizatorami imprezy byli Tomasz Borowski i Andżelika Iskra.

Imprezę obsługiwało FotoInfo Biegowe, której członkowie oprócz pięknych fotografii wzięli także udział w biegowych zmaganiach, a Jarek Dulny zorganizował licytację na ten szlachetny cel. Podczas „Sztafety Uśmiechu” udało się zebrać aż 9003 zł i 33 gr.

Fotorelacja