12 Stycznia 2018 r. Rozpoczął się plebiscyt na Sportowca Ziemi Stargardzkiej 2017. W plebiscycie wybrani zostaną najpopularniejsi sportowcy naszego regionu. Wśród nominowanych nie mogło zabraknąć zawodnika Stargardzkiego Związku Weteranów Lekkiej Atletyki. Tego roczną nominację otrzymał Sebastian Szotowicz – Ultramaratończyk, biegacz górski dla którego żaden dystans nie jest straszny. Wielokrotny reprezentant naszego klubu, miasta i regionu w najdalej oddalonych zakątkach Polski.  

Zapraszam wszystkich kibiców, sympatyków sportu do wspólnej zabawy i oddanie swojego głosu na naszego zawodnika.

W plebiscycie wybieramy również najlepsze „Wydarzenie Sportowe 2017 r.” Dwie imprezy sportowe organizowane przez SZWLA znalazły się w gronie walczących o miano najlepszego wydarzenia w minionym roku. Nominowane wydarzenia to: XI Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę w Stargardzie i Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym.

Plebiscyt organizowany jest przez Miasto Stargard Powiat Stargardzki . Partnerami plebiscytu są samorządy gminne z terenu powiatu stargardzkiego.
Głosowanie w plebiscycie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej poprzez kliknięcie, za pośrednictwem aplikacji internetowej Facebook, za pomocą SMS Premium, głos można oddać również za oraz za pomocą kuponów drukowanych w „Głosie Szczecińskim”.

Głosowanie SMS trwa od 12 stycznia do 2 lutego 2018 r., do północy. Na kuponach plebiscytowych głosować można do 2 lutego, do południa. Głosowanie poprzez klik i facebook trwa do 31 stycznia 2018 r., do północy.

Głosować można codziennie oddając maksymalnie 5 głosów na „Sportowca Roku” i 5 głosów na „Wydarzenie Roku”
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 16 lutego 2018 r. podczas uroczystego podsumowania plebiscytu.

źródło gs24.pl

Głosuję na Sebastian Szotowicz
Głosuję na XI Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
Głosuję na Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym.