Drodzy Biegacze!

Chciałbym Was serdecznie poinformować, że zbliża się ostatni tydzień zapisów na XVI Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę! Jeśli jeszcze nie zgłosiliście się, teraz jest najlepszy moment, aby dołączyć do tej niesamowitej sportowej przygody!

Zawody odbędą się 17 czerwca 2023 r. na pięknych ulicach naszego miasta. To doskonała okazja, aby pokazać swoje biegowe umiejętności i przeżyć niezapomniane chwile wśród sportowych entuzjastów. Nie zwlekajcie, zapisy potrwają tylko do 2 czerwca 2023 r., więc macie jeszcze tydzień na dołączenie do tej fantastycznej imprezy!

http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=7627

Dzięki Partnerom wspierającym nasze wydarzenie informujemy, że nasz pakiet startowy nieco powiększył się. Chcemy, abyście na mecie czuli się jak prawdziwi zwycięzcy, dlatego na każdego uczestnika czeka bogaty zestaw, który da Wam energii przed startem i odświeży Was po wyczerpującym biegu. Będziecie mieli okazję skosztować m. in. pysznych, soczystych jabłek, bananów, orzeźwiającego musu owocowego Kubuś.
Na mecie dla każdego uczestnika okolicznościowy medal, butelka wody i soczysty arbuz.
Nie przegapcie tej szansy! Zapiszcie się już teraz i dołączcie do setek biegaczy, którzy zamierzają stawić czoła wyzwaniu Biegu Ulicznego o Błękitną Wstęgę.
Dzięki firmom Backer OBR Sp. z o.o. Pyrzyce oraz Paweł Kurka –McDonalds zwiększyła się pula nagród pieniężnych dla zwycięzców wszystkich konkurencji rozgrywanych podczas XVI Międzynarodowego Biegu Ulicznego o Błękitną Wstęgę.
Zwycięzcy w biegu głównym na dystansie 10 km w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymają powiększoną gratyfikację finansowa:
1 miejsce 1500 zł
2 miejsce 800 zł
3 miejsce 600 zł
4 miejsce 400 zł
5 miejsce 200 zł
Imprezy towarzyszące:
Zwycięzcy biegu na dystansie 5 km w kategorii kobiet i mężczyzn:
1 miejsce 500 zł
2 miejsce 300 zł
3 miejsce 100 zł
Zwycięzcy marszu Nordic Walking w kategorii kobiet i mężczyzn:
1 miejsce 500 zł
2 miejsce puchar, nagroda rzeczowa
3 miejsce puchar, nagroda rzeczowa
Nagrodzeni zostaną Stargardzianie:
Mieszkaniec Stargardu (1-3 miejsca): puchary
Mieszkanka Stargardu (1-3 miejsca): puchary
Do zobaczenia na starcie! 🏁