Miło mi poinformować wszystkich sympatyków naszej strony – biegaczy, wszystkich odwiedzających nas i szanujących swoje zdrowie, że z dniem dzisiejszym uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową. Chcieliśmy, aby była nowoczesna, czytelna, nawiązująca do tego co robimy i zachęcająca wszystkich do dbania o własne zdrowie poprzez ruch.
Życzę przyjemnego przeglądania, czytania i sympatyzowania z nami oraz do wstąpienia do naszego stowarzyszenia, brania czynnego udziału w naszych projektach i spotykania się na ścieżkach biegowych i marszowych.
Strona będzie na bieżąco uzupełniana, ulepszana, dlatego też proszę o ewentualne uwagi, sugestie, czy też wskazanie błędów, jeśli jakieś zauważycie. Strona stworzona jest dla Was, a więc możecie nie tylko czytać, zaglądać, ale także być współautorami w jej tworzeniu i działaniu.
Zapraszam również wszystkie firmy, zakłady pracy z terenu miasta Stargard, Powiatu Stargardzkiego i okolic o współpracę z nami. Liczymy na wsparcie naszego związku, sympatyzowania z nami i przekazywania darowizn, czy też innych form pomocy dotyczącej naszych projektów.
W ramach rewanżu jesteśmy w stanie zapraszać naszych darczyńców bezpośrednio do udziału w naszych imprezach, reklamować Państwa na różne sposoby w ramach naszych możliwościach.

Wszelkie uwagi dotyczące strony internetowej proszę kierować pod adres: poczta@skl.stargard.pl lub biuro@mediastar.pl.

Z pozdrowieniami Prezes SZWLA – Julian Wójcik.