W niedzielę, 15 stycznia 2017 odbędzie się wyjątkowy Bieg dla Orkiestry w Stargardzie. Nie pobiegniemy po ulicach, nie będziemy rywalizować, nie będzie nawet mety i medali. Będzie za to wspaniała zabawa, szczytny cel i gorąca atmosfera. Najbliższa, 25 edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się pod hasłem: pediatria i godna opieka seniorów. Przyjdź w zimową niedzielę na stadion lekkoatletyczny przy ul. Sportowej 1 w Stargardzie i wesprzyj fundację!
Przebiegnij chociaż jedno okrążenie po bieżni na stadionie (masz wyjątkową okazję pobiegać po nowej tartanowej nawierzchni).

Po wspólnej rozgrzewce, punktualnie o godzinie 13:30, wszyscy ruszymy na bieżni stadionu, licząc pokonane okrążenia. Każde z nich to złotówka na rzecz Orkiestry. Jeśli skończą się Twoje możliwości, zabraknie Ci sił lub zwyczajnie będziesz musiał już pójść, zejdź z trasy, udaj się do biura zawodów i zadeklaruj liczbę pokonanych okrążeń. Wrzuć do skarbonki deklarowaną kwotę pieniążków lub jeśli masz ochotę większą. Bieg potrwa ok. półtorej godziny. W tym czasie najlepsi mogą pokonają ok.30-40 okrążeń. Możesz dołączyć w każdej chwili w czasie zawodów.

Przyjdź z rodziną, zabierz sąsiadów !

Bieg dla Orkiestry to 100% zabawy! Nie ma rywalizacji. Na stadionie nie zobaczysz zegara mierzącego czas. Namów siostrę, brata, mamę, czy sąsiada. Sprawdź, jak przyjemnie jest truchtać w grupie, w tempie, które pozwoli Ci rozmawiać. Możesz też zabrać dzieci, bo ruch na świeżym powietrzu na pewno im się przyda. To dobry pretekst, by opowiedzieć dzieciakom nieco więcej o idei WOŚP.
Pomóż nam w organizacji biegu. Możesz przekazać gadżety – upiec ciasto lub pączki, przygotować ciepłą herbatę. Gadżety i deklaracje wypieków możesz złożyć na stadionie u organizatora w dniu biegu.

Przyłącz się do nas!

P R O G R A M    S Z C Z E G Ó Ł O W Y
Biegu dla Orkiestry – 15 stycznia 2017 roku, stadion lekkoatletyczny ul. Sportowa 1:

12:30 – otwarcie biura zawodów, zapisywanie się i wydawanie numerów startowych (na parterze w budynku socjalnym – hol)
13:20 – rozgrzewka
13:30 – start do biegu (każdy robi tyle okrążeń ile może dla Orkiestry)
ok. 15.00 – zejście z trasy ostatnich zawodników (można się przyłączyć w każdej chwili do godz. 15.00)
– po zejściu z trasy udaj się do biura zawodów i podaj liczbę pokonanych okrążeń i wrzuć
daną kwotę pieniążków do puszki wolontariusza.
ok. 15:30 – zamknięcie biura zawodów.
UWAGA: w związku z ograniczoną ilością miejsc postojowych dla samochodów osobowych na stadionie, prosimy o przybycie: spacerkiem, marszem, truchtem lub pozostawienie pojazdu za bramą stadionu w miejscu wyznaczonym, dozwolonym.

Organizatorem jest: Stargardzki Związek Weteranów LA oraz OSiR Stargard.

Wszelkie dodatkowe informacje, złożenie deklaracji pomocy przy organizacji, dostarczenie wypieków/ciast , proszę dzwonić pod nr tel. 502 924 875; 504 155 239.

Numer startowy