Trasy biegowe

START: „Biedronka” przy ul. Szczecińskiej
Biegniemy ścieżką rowerową na Miedwie do amfiteatru. NAWRÓT i powrót tą samą.
META: przy „Biedronce”.

START: „Biedronka” przy ul. Szczecińskiej
Biegniemy ścieżką rowerową do Morzyczyna, dalej do Kobylanki do skrzyżowania dróg w centrum miejscowości. NAWRÓT i powrót tą samą trasą.
META: przy „Biedronce”.

START: „Biedronka” przy ul. Szczecińskiej
Biegniemy ścieżką rowerową do Morzyczyna, dalej do Kobylanki i dalej ścieżką rowerową do stacji paliw „ORLEN” w Motańcu. NAWRÓT i powrót tą samą drogą.
META: przy „Biedronce”.

START:  parking przy cmentarzu komunalnym
Biegniemy ścieżką rowerową do Giżynka, dalej ścieżką rowerową w kierunku Golczewa, przed wiaduktem nad drogą S-10 skręcamy w lewo i POWRÓT starą drogą asfaltową do Giżynka i dalej na parking przy cmentarzu przy bramie głównej.

START:  parking przy cmentarzu komunalnym (brama główna)
Biegniemy ścieżką rowerową do Giżynka, dalej wiaduktem nad drogą S-10 do ronda Golczewo i POWRÓT tą samą trasą na parking.

START: jak w trasie 2A i 2B
Biegniemy do ronda Golczewo i dalej ścieżką rowerową do ronda Gargotec-Kalmar ( ul. Metalowa) POWRÓT tą samą drogą na parking.

START: jak w trasie 2C dalej do ronda Golczewo i dalej do ronda Gargotec-Kalmar ( ul. Metalowa) skręcamy na rondzie w lewo w kierunku Osiedla Kluczewo, biegniemy przez osiedle do ronda Kluczewo i na nim skręcamy w lewo i biegniemy do ronda Golczewo na którym skręcamy w prawo na drogę powrotną do miejsca STARTU.

START jak w poprzednich trasach, biegniemy do Golczewo na którym skręcamy w prawo w kierunku miejscowości SKALIN dalej do miejscowości KUNOWO gdzie skręcamy na rozwidleniu dróg w lewo i biegniemy do miejscowości WIERZCHLĄD i na skrzyżowaniu przy przydrożnej figurze skręcamy w lewo w kierunku miejscowości SKALIN i dalej POWRÓT do ronda GOLCZEWO i ścieżką rowerową na miejsca STARTU na parking.

START: parking przy ul. Piłsudskiego biegniemy w kierunku GOLENIOWA ulicą Podleśną i ścieżką rowerową do ŻAROWA. Po nawrocie przy tablicy miejscowości Żarowo powrót na miejsce STARTU – parking.

(Bieg można przedłużyć do końca miejscowości.)

START: jak w trasie 3A. W ŻAROWIE skręcamy w lewo do miejscowości GRZĘDZICE. Po dobiegnięciu do Grzędzic na skraju miejscowości skręcamy w lewo na drogę gruntową w kierunku Stargardu. Po dobiegnięciu do Stargardu ul. Podmiejską (Oś. Kossaka) wracamy do miejsca STARTU.

START: parking przy „Biedronce” na oś. Pyrzyckim (ul. Broniewskiego) biegniemy ścieżką rowerową w kierunku KLUCZEWA i na rondzie skręcamy w kierunku OSIEDLA KLUCZEWO (lotnisko) po dobiegnięciu do ronda KLUCZEWO zawracamy i drogą powrotną wracamy do miejsca STARTU.

START: jak w trasie 4A i na rondzie przed osiedlem KLUCZEWO skręcamy w prawo i dalej biegniemy do ronda GOLCZEWO, nawrót i wracamy do miejsca STARTU.

START: przy stacji ORLEN ul. Bydgoska i ścieżką rowerową biegniemy do miejscowości ŚWIĘTE i po przekroczeniu mostu na rzece KRĄPIEL skręcamy w lewo do STARCHOCINA i powrót do miejsca STARTU.

START: jak w trasie 5A, biegniemy do miejscowości ŚWIĘTE dalej wiaduktem nad drogą S-10 biegniemy do miejscowości TYCHOWO i w Tychowie przy kościele skręcamy w lewo w kierunku miejscowości kolonii TYCHOWO, przecinamy drogę krajową nr 10 i biegniemy dalej do kolonii Tychowo i dalej do miejscowości SUŁKOWO, następnie kierujemy się do miejscowości STRACHOCIN, po dobiegnięciu do Strachocina   wracamy ścieżką rowerową do miejsca STARTU.

START: Oś. Pyrzyckie – RONDO SOLIDARNOŚCI. Biegniemy ulicą Niepodległości w kierunku WITKOWA, dalej w kierunku miejscowości KOLIN – MORZYCA – DOLICE. W Dolicach dobiegamy do przejazdu kolejowego, NAWRÓT i powrót tą samą trasą do miejsca STARTU.

START: do Witkowa i powrót do miejsca STARTU.

START: WITKOWO – KOLIN i powrót do miejsca STARTU.

START: WITKOWO – KOLIN – MORZYCA i powrót.

START  i  META: STARGARD przy „Biedronce” ul. Szczecińska. Ścieżką rowerową do ZIELENIEWA gdzie skręcamy w lewo do KUNOWA i dalej trasą MTB dookoła Jeziora MIEDWIE po czym wracamy na miejsce STARTU.

START i META: przy amfiteatrze w MORZYCZYNIE i dalej trasą MTB dookoła jeziora MIEDWIE. Powrót do miejsca STARTU. ( kilometry w zależności od robionych skrótów przez biegnącą osobę).