W miniony weekend 13-14 października dwóch naszych klubowych kolegów zaliczyło świetny start w zawodach biegowych w Karkonosach „Ultrakotlina”

Radosław Ozimkiewicz –13 października zmierzył się z najdłuższym dystansem jaki można przebiec w Karkonoszach. 130 km trasa biegu wokół Kotliny Jelenio Górskiej. Trasa rozpoczynająca się i kończąca na Polanie Jakuszyckiej mierzyła łączną sumę 5100 m przewyższenia. Tego roczny wyścig Ultrakotliny 130 stał się na najwyższym dotychczas poziomie, bieg obsadzony bardzo dobrymi zawodnikami co odzwierciedliło się nowo ustanowiony rekord trasy. Nasz ultras Radek ukończył bieg na 5 miejscu z fenomenalnym czasem 17h42:15

Krzysztof Piechota – podczas startu na dystansie 80 km po trasie prowadzącej z Janowic Wielkich do Jakuszyc przez Rudawy Janowickie i Góry Izerskie. Pomimo, że Karkonosze nie należą do wysokich gór, trasa biegu należała do bardzo wymagających, ze względu na kamieniste szlaki, liczne krótkie, ale strome podejścia i nocną porę zawodów.  Czas, który uzyskał 10h05:24 uplasował Krzysztofa na 8 miejscu.

Gratulujemy!!!